چای فله 10 کیلویی زرین باروتی کوهنورد 222

۱۸,۹۰۰,۰۰۰ ریال - ۱۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
راه های تشخیص چای فله 10 کیلویی زرین باروتی کوهنورد مرغوب : - روشن تر بودن زر آن است (واضح بودن هر چه بیشتر زر چای) - نسبت زر چای به ناخنی(چای سیاه) است، هر چه زر آن بیشتر چای زرین باروتی بهتری را مشاهده می کنید. - بور یا کمرنگ نبودن چای است ، هر چقدر چای رنگ تیره تری داشته باشد، مرغوب تر است. چای فله 10 کیلویی زرین باروتی کوهنورد 222 تهیه شده از بهترین باغات هندوستان و از لحاظ ویژگی های ظاهری تمامی مواردی که در بالا گفته شد را دارا می باشد.

چای فله 10کیلو باروتی سیلان لیره 2120

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال - ۲۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال

چای فله 10کیلو باروتی سیلان لیره 2120

از ویژگی های این چای می توان به رنگ آلبالویی دلچسب آن اشاره کرد. چای فله 10کیلو باروتی سیلان لیره 2120 در مقایسه با همتای کشت شده در مناطقی چون کلکته مزه ی گسی کمتری دارد پس می توان این چای را به کسانی که مزه گس چای را دوست ندارند توصیه کرد. چای فله 10کیلو باروتی سیلان لیره 2120 ، یکی از چهار انواع چای می باشد و زیر مجموعه چای سیاه  است با این تفاوت که در این نوع به خصوص زر چای(GOLDEN TIP) وجود دارد، وجود زر چای مستلزم جمع آوری برگ چای مرغوب است. هر قدر در مراحل حمل و نقل و مالش دور اول و دوم مراقبت بیشتری به عمل بیاید، زر چای پس از تخمیر و خشک شدن رنگ روشن تری خواهد داشت .

چای فله باروتی ممتاز هندوستان کاپیتان 2.5کیلویی

۶,۶۲۰,۰۰۰ ریال

چای فله باروتی ممتاز هندوستان کاپیتان 2.5 کیلو

این چای تهیه شده از باغ های کشت چای کشور سریلانکا طعم و عطری دلنشین برای شما فراهم میکند تا یک روز خوب و پرانرژی را با نوشیدن این چای آغار کنید. این نوع چای از اجزای برگهای لطیف ، غنچه دار و در مراحل چای سازی و عملیات سرتینگ تهیه شده و رنگ آن مشکی است .

چای فله 10کیلو شکسته ممتاز آسام 328 مومبای

۲۴,۵۰۰,۰۰۰ ریال - ۲۵,۹۰۰,۰۰۰ ریال

چای فله 10کیلو شکسته ممتاز آسام 328 مومبای

آسام یکی از ایالت های هندوستان است که بخش اعظم این ایالت با تپه های شیب دار سبز احاطه شده است. آسام به چای با کیفتش شهره است ، بیش از نیمی از چای تولیدشده در هند در ۸۰۰ کارخانه چای‌سازی در آسام تولید می‌شود. این چای تهیه شده از باغ های کشت چای کشورآسام طعم و عطری دلنشین برای شما فراهم میکند تا یک روز خوب و پرانرژی را با نوشیدن این چای آغار کنید. چای فله 10کیلو شکسته ممتاز آسام 328 مومبای را می توانید به قیمت عمده فروشی  خرید کرده و در کمترین زمان دریافت کنید .

کنسرو تن ماهی فلفلی 110 گرمی چهار گوش اقیانوس

۳۳۷,۵۰۰ ریال - ۳۵۶,۲۵۰ ریال

کنسرو تن ماهی فلفلی چهارگوش اقیانوس

کنسرو تن ماهی فلفلی در روغن، اقیانوس از بهترین و مرغوب‌ترین ماهی‌های هوور یا گیدر تولیدشده است. به دلیل وجود سلنیوم، پتاسیم، ویتامین B1، B3، B6 و منیزیم در تن ماهی برای تمام افراد با هر سن و سالی مفید کرده است. تن ماهی اقیانوس بدون مواد نگه‌دارنده تولیدشده و برای تولید آن از بهترین روش استرلیزاسیون استفاده‌شده است. مصرف 2 بار در هفته تن ماهی برای افزایش هوش کودکان شما نیز مفید است و آن‌ها این غذا را با رغبت زیادی و بدون مشکل خواهند خورد. وجود فلفل در این تن ماهی برای افرادی که عاشق طعم‌های تند و اسپیسی هستند کاملاً مناسب بوده و لذت‌بخش است.

کنسرو تن ماهی ساده 110 گرمی چهارگوش اقیانوس

۳۳۳,۰۰۰ ریال - ۳۵۱,۵۰۰ ریال

کنسرو تن ماهی ساده اقیانوس

کنسرو تون ماهی ساده در روغن گیاهی اقیانوس از بهترین مواد اولیه تولید شده و بسیار لذیذ است. اگر وقت کمی برای آشپزی دارید یا علاقه زیادی به خوردن ماهی دارید و زمانی برای مزه دار کردن آن ندارید و نمی‌توانید برای طبخ ماهی وقتی بگذارید، انتخاب تون ماهی بهترین گزینه برای شما خواهد بود. میدانید ماهی از انواع گوشت سفید است که خواص بسیاری برای بدن ما دارد. ماهی تون رنگ صورتی یا قرمز داشته و از طبع آن گرم اعلام‌شده است.

کنسرو تن ماهی زیتونی 110 گرمی چهار گوش اقیانوس

۳۴۲,۰۰۰ ریال - ۳۶۱,۰۰۰ ریال

کنسرو تن ماهی زیتونی چهارگوش اقیانوس

کنسرو تن ماهی زیتونی در روغن گیاهی اقیانوس از بهترین مواد اولیه تولید شده و بسیار لذیذ است. اگر وقت کمی برای آشپزی دارید یا علاقه زیادی به خوردن ماهی دارید و زمانی برای مزه دار کردن آن ندارید و نمی‌توانید برای طبخ ماهی وقتی بگذارید، انتخاب تن ماهی بهترین گزینه برای شما خواهد بود. میدانید ماهی از انواع گوشت سفید است که خواص بسیاری برای بدن ما دارد. ماهی تن رنگ صورتی یا قرمز داشته و از طبع آن گرم اعلام‌شده است.

چای فله 10کیلو زرین باروتی اعلاء دستچین333

۱۷,۹۰۰,۰۰۰ ریال - ۱۸,۹۰۰,۰۰۰ ریال

چای فله 10کیلو زرین باروتی اعلاء دستچین333

این چای تهیه شده از باغ های کشت چای کشور سریلانکا طعم و عطری دلنشین برای شما فراهم میکند تا یک روز خوب و پرانرژی را با نوشیدن این چای آغار کنید . این نوع چای از اجزای برگهای لطیف ، غنچه دار و در مراحل چای سازی و عملیات سرتینگ تهیه شده و رنگ آن مشکی است .

چای فله 10کیلو سبز ساچمه ای چین دانیال 1010

۱۷,۲۰۰,۰۰۰ ریال - ۱۸,۲۰۰,۰۰۰ ریال

چای فله 10کیلو سبز ساچمه ای چین دانیال 1010

بعد از آب، چای  پر مصرف ترین و محبوب ترین جهان است . چای سبز از برگ سبز بوته گیاه کاملیا سیننسیس و طی فرآیند:پژمرده سازی،بخار دادن، غلتاندن و خشک کردن به دست می آید . بهترین چای سبز موجود در بازار، چای سبز ساچمه ای محصول کشور چین است. این چای حاوی آنتی اکسیدان های فراوان است و خاصیت ضد سرطانی دارد، همچنین دارای خاصیت ضد سرطانی می باشد .

کنسرو تن ماهی ولیمه 180 گرمی

۲۶۰,۱۰۰ ریال - ۲۷۴,۵۵۰ ریال

 تن ماهی ولیمه

ماهی زرده با کیفیت مطلوب وزن استاندارد ، قوطی چاپ فلز ، درب آسان بازشو ، دارای سلنیوم، پتاسیم، ویتامین B1، B3، B6 و منیزیم می باشد. اغلب ماهی‌ها دارای اسیدهای چرب امگا 3 هستند که با مصرف تون ماهی در طی هفته می‌توانید تمام مشکلات پوستی و حتی التهاب‌هایی که ممکن است در پوست شما وجود داشته باشد را برطرف کند. کنسرو تون ماهی ساده بهانه لذیذ بوده و از مواد اولیه مرغوبی تهیه‌شده است .

کنسرو تن ماهی شویدی 110 گرمی چهار گوش اقیانوس

۳۳۷,۵۰۰ ریال - ۳۵۶,۲۵۰ ریال

کنسرو تن ماهی شویدی چهارگوش اقیانوس

میوگلوبین زیاد این ماهی علت قرمزی گوشت تون ماهی است. دارای سلنیوم، پتاسیم، ویتامین B1، B3، B6 و منیزیم می باشد. اغلب ماهی‌ها دارای اسیدهای چرب امگا 3 هستند که با مصرف تون ماهی در طی هفته می‌توانید تمام مشکلات پوستی و حتی التهاب‌هایی که ممکن است در پوست شما وجود داشته باشد را برطرف کند. کنسرو تون ماهی ساده بهانه لذیذ بوده و از مواد اولیه مرغوبی تهیه‌شده است.

قهوه فوری کلاسیک 60 گرم بهینا

۴۷۷,۰۰۰ ریال

قهوه فوری کلاسیک 60گرمی بهینا

ویژگی های قهوه: -افزایش سطح انرژی و هشیاری -دارای آنتی اکسیدان های مفید -چربی سوزی -محافظت در برابر آلزایمر و زوال عقل -بهبود عملکرد فیزیکی -داشتن مواد مغذی -کاهش خطر سکته های قلبی -کاهش خطر ابتلا به بیماری پارکینسون -محافظت از کبد