فروش عمده چای به کافه و رستوران

در خرید و فروش عمده چای باید توجه داشته باشید که این چای، از چه نوعی است؟ چای ایرانی یا چای خارجی؟ اگر چای خارجی است، متعلق به کدام کشور است؟ این دو مورد تاثیر مستقیم و مهم در عمده فروشی چای دارد. به طور کلی در بهترین حالت چای سیاه سیلان هندوستان و چای چینی و سپس چای سبز و سیاه ایرانی بهترین انواع چای ها در فروش محسوب می شود.

در چند سال گذشته چای سیاه خارجی جایگاه بالایی در بازار فروش ایران داشت اما در سال های گذشته بنا به دلایلی کم کم چای ایرانی توانست جایگاه خوبی در بازار ایران باز کند و امروز به عنوان یک رقیب در بازار مورد محسوب می شود. در کلام بهتر نکته مهم دیگر در فروش عمده چای، بازار فروش چایی می باشد. این بازار عمدتا در اختیار چایی های خارجی قرار دارد در حالی که در بازارهای خارجی و اروپایی بیشتر چای ایرانی حرف اول را می زند. به دلیل ویژگی های مختلف چای ایرانی و ممتاز بودن آن نسبت به انواع خارجی، این چای کم کم توانست جایگاه خوبی در بازار پیدا کند. بسیاری طعم چای ایرانی را حتی با وجود کم رنگ بودن آن دوست دارند. حتی این افراد حاضرند که چای ایرانی را با قدری چای خارجی دم کنند تا مشکل رنگ چای ایرانی نیز حل شود.

آی‌گراش قصد دارد انواع چای ایرانی و خارجی را بصورت فله و بسته بندی خدمت سازمان ها، شرکت ها و اداره ها با قیمتی پایین تر نسبت به بازار فروش چای عرضه کند.

چای فله
چای ماسالا

 فروش عمده دمنوش به کافه و رستوران

امروزه خرید دمنوش به عنوان جایگزینی عالی، طبیعی و اثربخش برای داروهای شیمیایی و نوشیدنی‌های قندی مضر در بین مردم رایج شده است. با خرید دمنوش میوه‌ای و گیاهی به شکل خشک که از قسمت‌های مختلف مثل گل، برگ، ساقه، ریشه، دانه، پوست میوه و غیره تهیه می‌شوند بسیاری از مشکلات سلامتی به سادگی قابل رفع هستند. با خرید انواع دمنوش می‌توان مشکلات مختلف از قبیل چاقی، لاغری، کمبود انرژی و ضعف عمومی، استرس و اضطراب و سایر موارد را برطرف نمود. اما باید توجه داشته باشید که خرید دمنوش‌های با کیفیت و طرز تهیه و استفاده صحیح اهمیت بسیار زیادی دارند.

دمنوش

 فروش عمده قهوه به کافه و رستوران

به صورت کلی قهوه دارای دو گونه اصلی روبوستا و عربیکا می باشد و مابقی اسم ها مانند قهوه ترک، اسپرسو و فرانسوی در واقع طریقه دم کردن قهوه هستند. در حال حاضر تقاضا برای انواع مختلف قهوه زیاد است و روزانه مقادیر بسیار زیادی قهوه درکافه و رستوران ها، مراکز پخش قهوه، فروشگاه ها و غیره به فروش میرسد.

ایران به هیچ عنوان توانایی تولید گیاه قهوه را ندارد و ناچار به وارد کردن دانه قهوه از کشورهای تولید کننده قهوه است، به همین جهت شرکت ها و کارخانه های تولید قهوه در ایران اقدام به وارد کردن و در نتیجه فرآوری دانه قهوه می کنند تا بتوانند آن را در اشکال مختلف مانند پودر قهوه، اسپرسو، قهوه فوری و غیره به فروش برسانند. به صورت کلی دانه قهوه خام که سبز رنگ است، بعد از رست شدن به رنگ قهوه ای روشن تا تیره در می آید، دقت داشته باشید که میزان رست شدن قهوه در تفکیک، طعم و مزه آن تاثیر زیادی دارد، به این صورت که هرچه دانه قهوه مدت زمان بیشتری رست شود، تلخ تر خواهد بود و کافئین بیشتری خواهد داشت. همچنین لازم به ذکر است که قهوه ای مرغوب تر است که مدت زمان زیادی از رست شدن دانه آن نگذشته باشد، چراکه گذشت زمان طولانی از تولید محصول سبب از دست رفتن طعم لذیذ قهوه می شود. همه مواردی که در بالا گفته شد باعث داغ شدن بازار فروش عمده دانه قهوه شده است تا جایی که در حال حاضر فروش عمده دانه قهوه به عنوان یک شغل پردرآمد به حساب می آید. آی‌گراش قصد دارد انواع قهوه را بصورت فله و بسته بندی خدمت کافه ها، رستوران ها و … با قیمتی پایین تر نسبت به بازار عمده فروشی قهوه عرضه کند

قهوه اسپرسو
قهوه ترک
قهوه فرانسه